• Prefer to speak to someone?

    1-(888)-597-8384 9am-7pm PST
    Mondays-Fridays

  • Not a fan of the phone?

    Send us an email »

Wasze opinie o Omsica

Prawdziwe historie i doświadczenia- oto co mówią o praktyce medytacji z albumem Życie z Om członkowie społeczności Omsica.

Przekonaj się zatem sam, co o medytacji ze ścieżkami
Życia z Om mówią inni…

 

Omsica to coś, czego dawno szukałam

Z Omsicą zaprzyjaźniłam się przez przypadek. Oto pewnego dnia otworzyłam mail i z zaciekawieniem przeczytałam go. Ściągnęłam próbkę i oto okazało się, że jest to coś czego dawno szukałam. Ze względu na mocne postanowienie pracy nad sobą postanowiłam ściągnąć wszystkie 4 części i stosować w praktyce. Udało się.

“Wieczorny Relaks” powoduje, że noc przesypiam spokojnie, bez wybudzania się. Przed snem nie mam galopady myśli o minionym dniu. Rano poranny relaks powoduje uśmiech i spokój. W ciągu trudnego dnia “Koncentracja” pomaga wielokrotnie pokonać trudy dnia pracy. A kreatywność to strzał w dziesiątkę. Znajomi zauważyli radość w głosie, iskrę w oku.

Wróciła Hania sprzed lat.

- Hanna Rembak
 

Życie z Om pozwala mi łatwo i szybko się wyciszyć oraz uwolnić umysł

Medytuję już od pewnego czasu i zapewne jak każdy medytujący przechodziłam przez te same etapy – od irytacji, że jednak nie potrafię, do fascynacji – “wow, a jednak się udało – jakie to super”.

Zatem początki były trudne. Przesłuchałam wiele utworów medytacyjnych i niestety zdecydowana większość była nie dla mnie (z reguły przez raczej przygnębiające zabarwienie utworów…itp). Wolałam ciszę. Ale w końcu trafiłam na ścieżki dźwiękowe Omsica,które stały się dla mnie niewątpliwie wielkim pomocnikiem podczas medytacji (szczególnie trzy utwory przypadły mi do gustu).

“Życie z OM” to muzyka, która pozwala łatwo i szybko wyciszyć i uwolnić umysł, to muzyka, która “nakręca” pozytywnie, a jej odpowiednio skonstruowane dźwięki koją umysł i ciało. Zatem dziękuję i czekam na kolejne utwory :)


Medytacja stała się dla mnie tym, czym dla wielu ludzi jest codzienna modlitwa – jest moim ukojeniem i radością. Dzięki medytacji odkrywam siebie i patrzę na świat z różnych perspektyw. W trudnych, nerwowych momentach, łatwiej jest mi wrócić do stanu równowagi i wyciszenia umysłu. Medytacja daje mi wewnętrzną, nieskrępowaną poprzez natrętne, negatywne myśli i uczucia, wolność umysłu, serca i duszy.

- Lidia
 

Omsica wprowadza mnie w głęboki stan relaksacji

Dziękuję bardzo za ścieżki dźwiękowe Omsica. Słuchanie tych ścieżek wprowadza mnie w głęboki stan relaksacji. Ich słuchanie sprawia mi ogromną przyjemność ponieważ są ładne i kojące dla ucha:) Gdy słucham ich przed snem mam niezliczoną ilość snów. Faktycznie najlepiej słucha się tych ścieżek w słuchawkach ponieważ z głośników nie dostrzega się wszystkich dźwięków, które grają w tle. Generalnie tego typu rzeczy są ratunkiem dla ludzkości od zagłady psychicznej.

- Daniel Redyk
 

Ten program zmienia moje życie i mnie samą na plus

Rewelacja! Jestem zachwycona Programem Życie z OM. Genialne rady, pomysły i melodie do medytacji! Program zmienia moje życie i mnie samą, ale oczywiście na plus. Rady pomagają mi pokonywać niedoskonałości świata i moje własne. Medytacja daje mi: spokój, wyciszenie i lepszą koncentrację (jest ona mi bardzo potrzebna, bo chodzę jeszcze do szkoły). Pomysły i pomoc oferowana przez osoby związane z Omsica są nieocenione.
Naprawdę polecam. Dziękuję za wszystkie możliwości, jakie daje program, jego stwórcą!.

- Patrycja
 

Wyciszyłam się i więcej się uśmiecham

Po tygodniowej 10 minutowej medytacji muszę przyznać troszkę się wyciszyłam, więcej się uśmiecham i nie jestem taka opryskliwa.
Zmiany w moim zachowaniu nawet zauważyła rodzina. Na pewno będę dalej medytować.

- Izabela Grzegórska
 

Jest to wielki krok naprzód w kwestii rozwoju duchowego

Wdzięczny jestem za Omsicę (i za przesympatyczne e-maile, i w ogóle
za całokształt). Medytuję z darmową dziesięciominutową próbką (systematycznie, codziennie) od 12 maja, poświęcając temu minimum
30 minut dziennie. Zauważyłem, że stałem się spokojniejszy, bardziej opanowany. Działam bardziej intuicyjnie i lepiej sypiam. Dla mnie jest
to wielki krok naprzód w kwestii rozwoju duchowego, gdyż jestem człowiekiem głęboko uduchowionym.

- Daniel
 

Jestem zachwycona rezultatami!

Medytowałam codziennie z darmową ścieżką i jestem zachwycona rezultatami! Lepiej śpię, nastawienie do ludzi stało się bardziej otwarte i przyjazne. Energia, radość, koniec napinania się, aby coś komuś udowodnić. Po prostu cieszę się życiem i zaczynam płynąć na “fali” :))) Bardzo dziękuję za darmową ścieżkę i za codzienne porady. Pozytywne myślenie i przyciąganie sprawiło,że pojawiły się również pieniądze więc jak najbardziej chcę kupić :)

- Ela
 

Medytowanie z Omsica jest znakomite!

Serdecznie dziękuję za ciekawe informacje jakie dzięki Wam otrzymuję i potwierdzam, że medytacje z Omsica są znakomite.

- Barbara Gąsiorowska
 

Bardziej żyję TU i TERAZ

Od około miesiąca medytuje regularnie 2-3 razy dziennie. Czuję się często lepiej w trakcie medytacji i po niej, nie odczuwam jednak jeszcze jakiś znaczących zmian. Trochę bardziej żyję TU i TERAZ i więcej zwracam uwagę na duszę, oraz mniej przejmuję się tym, co myślą inni :)

- Paweł Lis
 

Medytacja pomaga mi w moim życiu

Medytacja pomaga mi w moim życiu. Jestem bardziej obecny i zaangażowany. Pomagam praktykować i polecam Omsicę znajomym. Dziękuję.

- Krzysztof
 

Omsica jest wspaniała i dzięki niej życie staje się łatwiejsze

Zdaję sobie sprawę, iż praca nad sobą i rozwój osobisty jest to proces długotrwały i należy sukcesywnie wdrażać w życie zmiany w poglądach, które zostały nam przekazane przez rodziców i innych. Uważam, że przygoda z Omsicą jest wspaniała i nie wierzyłam, że może mieć wpływ na mnie a jednak przekonałam się o zaletach i POLECAM INNYM.

Chciałam również podkreślić, iż często odwiedzam bloga i dzięki niemu również staram się zmieniać stereotypy w moim życiu. Cieszę się bardzo, że trafiłam na stronę Omsici bo życie staje się łatwiejsze, spokojniejsze chociaż dużo pracy jeszcze przede mną…

- Sylwia Świątczak
 

To, co proponujecie jest rewelacyjne!

To co proponujecie jest rewelacyjne. Nawet ta informacyjna wersja demo jest bardzo skuteczna. Uczyłem się metody Silwy i osiągnąłem to, o co tam chodzi. Za pomocą tej wspaniałej muzy wchodzę w ten stan niemal natychmiast. Cudowna, wspaniała i mocna rzecz.

- Sławomir Bień
 

Omsica naprawdę działa i pomogła mi

Naprawdę działa. Pomogło mi. Zawsze jak wstaję medytuję i dzień jest najlepszy na świecie! Chwała temu kto to wynalazł!

- michak15151515
 

Program Omsica jest przygotowany perfekcyjnie

Walczę od wielu miesięcy z chorobą i cały czas wspieram się, oprócz leków- muzyką! Zakupiłam Wasz program ,gdy tylko zjawił się w internecie. Wspaniała muzyka; po jej wysłuchaniu, mimo bólu, zasypiam spokojniej!!!

Medytacja pomaga mi w codziennym życiu od wielu lat – gorąco polecam program Omsica, który moim zdaniem przygotowany jest perfekcyjnie. Gratulacje dla jego Twórców!

- Wiesława Dąbrowska
 

Od kiedy słucham Omsici, czuję się wspaniale!

Nie wiem czy to wpływ medytacji, czy samej Omsici- ale od kiedy słucham i stosuję się do porad programu jestem bardziej zadowolona. Wiem, że to może brzmieć trochę “naciąganie”, ale naprawdę czuję się wspaniale, mogę powiedzieć, że szczęśliwa.

- Monika Kruszyńska
 

Medytacja poprawiła moją kreatywność i chęć do przekraczania granic

Dziekuję Ci Justyno za wspaniałe medytacje. Myślę, ze dodały pikantnego smaku w moim ciekawie rozwijającym się życiu. Genialnie zasypiam, niczym się nie przejmuję. Niedawno narzekałam, na brak pomysłów i inspiracji w tworzeniu czegoś wokół mnie. Myślę, że poprawiły moją kreatywność i chęć do przekraczania granic “niemożności”.

- Bożena
 

Lepiej sobie radzę w pracy, a życie stało się łatwiejsze

Zacząłem swoje nowe życie z pewnością siebie i mniejszym lękiemĄ. Wyszedłem z toksycznego związku. Moja żona znalazła fascynującego partnera i również jest szczęśliwa.

Zdecydowanie lepiej radzę sobie w trakcie indywidualnej pracy z klientem w trakcie psychoterapii. Z mniejszym lekiem prowadzę zajęcia dla grup, wykłady. Przestałem się przejmować wszystkim dookoła.

Życie stało się łatwiejsze i bardziej szczęśliwe. Medytacja jest czymś danym nam przez naturę i powinniśmy z niej korzystać aby żyło się nam lepiej.

- Marek Nowakowski
 

To naprawdę magiczne co może zdołać 10 minut w całym dniu człowieka

Chciałabym podziękować Pani Justynie oraz wszystkim innym osobom, którzy wspólnie pracują nad tym by pomagać i szerzyć wiedzę na temat medytacji. 2 lutego mija miesiąc od postawionego sobie przeze mnie celu. Niesamowite co udało mi się osiągnąć dzięki OMSICE i praktyce Jogi, którą rozpoczęłam parę dni temu. Jestem naprawdę wdzięczna za wszelkie wskazówki i maile, które pomogły mi osiągnąć ten stan. Stan skupienia i spokoju.

Dzisiaj potrafię szczerze powiedzieć, że jestem SZCZĘŚLIWYM CZŁOWIEKIEM. Czuję jak każdego ranka emituje ze mnie niewiarygodna siła, która objawia się poprzez wdzięczność, radość i właśnie szczęście. Nauczyłam się, że nie mogę uzyskać szczęścia od kogoś, musi ono wypływać z mojego wnętrza, głęboko z tego co czuję. Każdego dnia staram cieszyć się z małych rzeczy, odkrywać nowe wartości w innych ludziach, dostrzegać to czego nie robiłam kiedyś! To naprawdę magiczne co może zdołać 10 minut w całym dniu człowieka :)

- Karolina GębalaPonad 200 osób medytowało z Omsicą w czasie Awesomeness Fest
na Maui w 2012 roku.Sprawdziłeś już próbkę Omsica? Bo oni tak!

Zgodnie z wymogami Federacji Konsumenta uprzejmie informujemy, że wszystkie opinie użytkowników programu Omsica na powyższej stronie są autentyczne. Nie oznacza to jednak, że Omsica będzie miała identyczne działanie na każdego użytkownika. Nie możemy obiecać, że każdy kto postanowi skorzystać z technologii Omsica doświadczy podobnych efektów. Informujemy również, że jakiekolwiek pozytywne działanie Życia z Om w walce z chorobami nie zostało medycznie potwierdzone.


A jak wygląda Twoje doświadczenie z Omsica ? Podziel się swoją opinią poniżej: