• Prefer to speak to someone?

  1-(888)-597-8384 9am-7pm PST
  Mondays-Fridays

 • Not a fan of the phone?

  Send us an email »

O NAS

Mindvalley to jedna z czołowych firm zajmujących się publikacją online na świecie. Do tej pory działaliśmy w USA, Ameryce Łacińskiej, Rosji, Indiach i we Włoszech. Dziś przyszedł czas na Polskę.

Specjalizujemy się we wprowadzaniu na rynek i promowaniu kursów do samodzielnej nauki. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze innowacje technologiczne, oraz sprawdzone metody promocji. Nad naszym systemem pracowaliśmy ponad 7 lat, i ciągle go udoskonalamy. To dzięki niemu jesteśmy w stanie podbić każdą niszę.

Przenieśliśmy sposób publikacji na wyższy poziom. Nie tylko wydajemy produkty, ale też pozwalamy autorom utrzymać stały i dynamiczny kontakt z ich odbiorcami. Tworzymy aktywne społeczności, zapewniamy szeroki dostęp do materiałów edukacyjnych, w formie video, aplikacji komórkowych czy seminariów online. Dziś chcemy edukować Polaków
w dziedzinach, których nie uczą jeszcze w szkołach ani na uniwersytetach. Są one jednak kluczowe do budowania nowoczesnego stylu życia i pracy.

Promujemy:

 • metody dbania o ciało i umysł oraz relacje z innymi,
 • nowe strategie biznesu w sieci,
 • przełomowe rozwiązania marketingowe dla małych
  i średnich przedsiębiorstw,

O Programie

Głównym producentem i dystrybutorem programu Omsica jest firma Mindvalley.

Omsica to najnowszej generacji technologia dźwięku stworzona specjalnie do medytacji. Łączy w sobie to co najlepsze w różnych technikach medytacji z zaawansowaną technologią dźwięku. Omsica działa kojąco na mózg i umożliwia szybkie i łatwe osiąganie najgłębszych stanów relaksacji i medytacji.

Dlaczego Omsica jest tak efektywna?

Aby lepiej zrozumieć działanie naszej technologii, przyjrzyjmy się najpierw działaniu ludzkiego mózgu.

Ludzki mózg pracuje w kilku zakresach częstotliwości fal mózgowych, które są, niczym innym, jak wyrazem aktywności bioelektrycznej mózgu.
I chociaż są momenty kiedy nasz mózg wytwarza wszystkie rodzaje fal równocześnie, to te fale, które dominują w danym momencie wpływają na nasz stan mentalny.

Neurolodzy wyróżnili cztery zakresy fal mózgowych:

Aby korzystać z zalet medytacji, zapomnieć o stresie, zrelaksować się i połączyć się z samym sobą musisz wprowadzić swój mózg przynajmniej w stan Alfa. Istnieją różne metody, służące wprowadzaniu mózgu w ten szczególny stan.

Można je podzielić na 3 główne grupy:

 • medytacja tradycyjna- typowy obraz mnicha siedzącego w pozycji kwiatu lotosu, skupiającego się na własnym oddechu lub powtarzającego mantrę;
 • dźwięki binauralne- to te które ułatwiają relaksację;
 • Omsica- nowa i rewolucyjna technologia, która prowadzi Cię za rękę w kierunku stanu Alfa.

Dlaczego Omsica jest najskuteczniejszą z nich?

Osiągnięcie głębokich i efektywnych stanów medytacyjnych dzięki medytacji tradycyjnej wiąże się zazwyczaj z latami wielogodzinnych praktyk. Zdecydowana większość osób medytujących przyznaje, że utrzymanie się w stanie Alpha sprawia im ogromne trudności.

Osoby posługujące się nagraniami dźwięków binauralnych do wejścia w stan medytacji przyznają, że zazwyczaj są one nieprzyjemne i męczące dla ucha. Sama medytacja zaś
nie tak bardzo owocna.

A Omsica? Omsica wykorzystuje technologię w służbie medytacji i Twojego dobrego samopoczucia. Omsica zapewnia bardzo łatwe i szybkie przejście do stanu Alpha.

Dlaczego?

 

Technologia NeuralSync

Omsica wykorzystuje jako podstawę dźwięki binauralne dodając do nich rytm serca i oddechu, dzięki czemu osiąga doskonałą synchronizację dźwięku z Twoim systemem nerwowym.

Technologia Oscylacji wokół punktu wyjścia

Gdy kupujesz dźwięki binauralne, zazwyczaj ścieżki dźwiękowe
są zaprogramowane na określoną częstotliwość: Alfa, Beta, Theta, Delta.
Problem polega na tym, że kiedy zaczynasz ich słuchać nie znajdujesz się w tym określonym stanie umysłu i przejście jest zazwyczaj bardzo gwałtowne i nieprzyjemne.

Omsica rozwiązuje ten problem przy pomocy technologii Oscylacji wokół punku wyjścia. Poszczególne ścieżki dźwiękowe Omsica obejmują trzy stadia: stadium początkowe, stadium pożądane i stadium końcowe.

Rano, zaraz po przebudzeniu, Twój mózg „pracuje” jeszcze prawdopodobnie na częstotliwości Theta… gdy włączasz wówczas ścieżkę z dźwiękami binauralnymi, mającymi wprowadzić Cię w stan Alfa, doświadczasz gwałtownego przejścia. Omsica natomiast łagodnie przeprowadzi Cię ze stanu Theta w stan Alfa, aby na sam koniec wprowadzić Cię w stan Beta, byś mógł w pełnej gotowości i z jasnym umysłem rozpocząć nowy dzień, będąc jednocześnie spokojnym
i zrelaksowanym. To samo dzieje się pod koniec dnia, przed pójściem spać. Omsica wie, że Twój mózg działa na częstotliwości Beta, łagodnie obniża więc częstotliwość fal mózgowych aż do momentu, gdy znajdziesz się w stanie Delta. 

Rozumiesz tę ideę?

No dobrze, ale jak Omsica może rozpoznać na jakiej częstotliwości pracuje mój umysł w danym momencie?

Oczywiście, że tego nie wie. Jeżeli używasz ścieżki dźwiękowej, która
ma pobudzić Twoją kreatywność, wiemy, że jesteś przebudzony
i prawdopodobnie w stanie Beta, nie znamy jednak dokładnej częstotliwości, na jakiej „pracuje” Twój mózg. Omsica zaczyna więc oscylować w zakresie częstotliwości fal Beta, aby znaleźć tę, na której
w tej chwili „nadaje” Twój mózg.

MindMusic

Jeśli kiedykolwiek używałeś innych audio do medytacji, zapewne wiesz,
że nie zawsze są one miłe dla ucha. Niektóre z nich pełne są dziwnych
i nieprzyjemnych dźwięków. Ale nie Omsica. Omsica to inteligentne połączenie wiedzy o ludzkim umyśle z pięknem muzyki. Dzięki temu Twoja sesja medytacyjna będzie efektywna i niezmiernie przyjemna.

Omsica cieszy się ogromnym powodzeniem na rynku amerykańskim, włoskim
i hiszpańskojęzycznym. W samych tylko Stanach Zjednoczonych w niecałe 3 miesiące sprzedaliśmy ponad 7 tysięcy albumów. Pozytywne opinie użytkowników programu
to najlepszy dowód na skuteczność technologii Omsica.